MENU

Do veľkoobchodu

Zaregistrujte sa na nižšie uvedenej webovej adrese a pozrite si prosím náš široký sortiment ďalších tovarov aj na www.schetelig.sk

 

Vážená pani zákazníčka, vážený pán zákazník,

je možné, že je Vám naša značka a sortiment povedomý, alebo ho ako náš verný zákazník dôverne poznáte. Pre tých z Vás, ktorým nie, dovolím si stručné predstavenie našej firmy.

V strednej Európe pôsobíme od roku 2004, ako veľkoobchod pestovateľských, záhradkárskych, a aranžérskych potrieb pod značkou SCHETELIG CE s.r.o.

 

Jar sa neudržateľne blíži, preto sa Vám chceme pripomenúť s aktuálnou ponukou produktov, ktoré budete onedlho potrebovať. (nájdete ich na www.schetelig.sk) 

S veľkou pravdepodobnosťou sa aktuálna situácia v nasledujúcich týždňoch nezmení a preto Vás pozývame do nášho eshopu, kde si po registrácii môžete pozrieť aj ceny produktov. Zaregistrovanie (ak ste to ešte neurobili) na našej stránke vám zaberie iba minútu.

Registrácia je možná tu: https://schetelig.sk/registracia/

 

Na stránke www.skleniky.sk nájdete mnoho informácií o komerčných skleníkoch, fóliovníkoch a technológiách, ktoré ponúkame ako jeden z najväčších dodávateľov v Strednej Európe.

Na záver Vám ešte raz chceme poďakovať a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S úctou

 Ing. František Ondrušek

riaditeľ

 

    NAŠE SÍDLO A VÝDAJNÝ SKLAD 

   Schetelig CE s.r.o. 

   Šaľa – Dlhá nad Váhom

   Dlhá nad Váhom 440 (smer Šoporňa) 
   031 / 788 47 14