MENU

Partneri

RICHEL LOGO

RICHEL GROUP

Je najväčšou spoločnosťou zaoberajúcou sa navrhovaním, výrobou a výstavbou fóliovníkov. Ročne sa firma zúčastní na tisícke stavebných projektov, celkovo až na piatich kontinentoch Zeme. Filozofiou spoločnosti je správne plnenie požiadaviek a vybudovanie trvalých kontaktov. Na trhu s fóliovníkmi sú pestovateľom k dispozícii unikátne rozmery a mnohé výhody. U nás spĺňajú, ako jeden z mála účastníkov na trhu, normu STN EN 13031-1:2003, všetky konštrukcie fóliovníka sú individuálne overené. Jedinečné konštrukčné riešenie, technológia OV 60 a OV 90 zabezpečí výstavbu fóliovníka so šírkou až 12,80 m a vnútornou výškou 9,70 m. Použitá technológia RICHEL umožňuje  ako jediná pestovanie prostredníctvom závesných žľabov, a to aj pri maximálnom snehovom a veternom zaťažení.

HORCONEX LOGO

HORCONEX B.V.    

Je holandsko-francúzskou spoločnosťou zaoberajúcou sa navrhovaním, výrobou a výstavbou skleníkov, ktorá vznikla v osemdesiatych rokoch. Je inovatívnym účastníkom výstavby skleníkov. Unikátnymi a charakteristickými riešeniami plní individuálne požiadavky klientov. Ich inovácie Activenlo® a Solar Venlo® poskytujú úsporné a účinné pestovateľské podmienky, s ktorými pestovateľ nadpriemerne zvýši svoje výsledky. Vďaka nim ponúkame staviteľom skleníkov komplexné riešenia. Pre každú navrhovateľskú oblasť sú klientom k dispozícii osobitné oddelenia spoločnosti. Zabezpečujeme tiež komplexné služby v oblasti vykurovacích systémov.

PLASTICA KRITIS LOGO

PLASTIKA KRITIS  S.A.
Bola založená v roku 1970. Je jednou z najväčších spoločností na výrobu plastov a je vedúcim výrobcom poľnohospodárskych agrofólií. Založila rad svojich dcérskych spoločností vo Francúzsku, Rumunsku, Poľsku, Rusku, Turecku a tiež v Číne. Exportujú do 50 krajín sveta, vrátane nás. V inováciách zohrávajú vedúcu rolu a ako prvý využili LPDE fólie na poľnohospodárske účely, rovnako ako aj fólie vyrobené z majstrovskej zmesi METALLOCEN. Sú výrobcom vysoko kvalitných fólií.

PRIVA LOGO

PRIVA  

Je vedúcou spoločnosťou, zaoberajúcou sa automatizáciou a riadením klimatizačnej technológie. Naša spoločnosť je významným partnerom spoločnosti PRIVA.

Priva, ktorá začínala ako rodinná spoločnosť, má viac ako 50 ročné skúsenosti a ako prvá spoločnosť zaviedla klimatické riadenie skleníkov. Pomocnú ruku podáva pestovateľom v menších aj väčších pestovateľských podmienkach. Neustálymi inováciami prispieva k vytvoreniu perfektných pestovateľských podmienok.

Služby nášho odborného tímu sú navrhovanie, realizácia a poradenstvo.